Welkom in de sport

Welkom in de Sport

De oorlog in Oekraïne heeft geresulteerd tot een toestroom aan vluchtelingen in Nederland. Als landelijke sportorganisatie willen wij hen graag de mogelijkheid bieden om te sporten in onze Life Goals gemeenten als zij helaas geen toegang hebben tot regulier sportaanbod. Bij Life Goals is er immers altijd ruimte voor vluchtelingen/statushouders om aan sluiten bij (sport)activiteiten. Door te sporten, zullen zij hopelijk heel even hun problemen vergeten, andere mensen ontmoeten en positieve energie voelen. Daar draagt Stichting Life Goals graag aan bij. Ook vluchtelingen en/of statushouders uit andere onveilige landen die geen toegang hebben tot regulier sportaanbod in Nederland zijn welkom in de sport.

Kijk hieronder voor een duidelijk overzicht van de gemeenten waar statushouders en/of vluchtelingen kunnen sporten en wie contactpersoon lokaal is. Ook lees je meer over onze aanpak.

Doelgroep: vluchtelingen en/of statushouders in Nederland

Sporten bij Life Goals

Sporten bij Life Goals

Bij Life Goals kunnen deelnemers op een laagdrempelige manier sporten met mensen die ook een kwetsbare achtergrond hebben. Deelnemers zijn meer dan vrij om hun verhaal te delen met anderen, maar als ze (even) geen behoefte hebben om te praten, begrijpt iedereen het. Bovendien zijn al onze activiteiten gratis en worden de deelnemers begeleid door speciaal opgeleide Maatschappelijke Sportcoaches. Zij weten exact hoe vluchtelingen/statushouders in een veilige omgeving kunnen werken aan het integreren in de maatschappij, sociale contacten op kunnen doen en zichzelf kunnen ontwikkelen.

Life Goals gemeenten

Life Goals gemeenten

Naam co├Ârdinator

Welke gemeente?

Contactgegevens

Jan Beuckens
Life Goals Alkmaar
j.beuckens@sport-z.org
Raymond Woesthoff
Life Goals Amersfoort
rwoesthoff@sro.nl
Tessa van Ruiten
Life Goals Amsterdam
tessa.vanruiten@stichtinglifegoals.nl
Bas van den Hoogen
Life Goals Apeldoorn
bvandenhoogen@hotmail.com
Justin van der Zande
Life Goals Bergen op Zoom
j.vanderzande@fitfabriekboz.nl
Ires Libert
Life Goals Den Bosch
i.libert@s-hertogenbosch.nl
Martin de Jong
Life Goals Den Haag
jm.dejong@reakt.nl
Paul Koster
Life Goals Dordrecht
p.koster@dordrecht.nl
Stefan Sanders
Life Goals Emmen
s.sanders@emmen.nl
Jasper Agelink
Life Goals Enschede
j.agelink@sportaal.nl
Pedro Koning
Life Goals Hoorn
p.koning@hoorn.nl
Lara Kreikamp
Life Goals Nijkerk
lara@nijkerksportiefengezond.nl
Rik Jansen
Life Goals Nijmegen
rik.jansen@stichtinglifegoals.nl
Pauline Sepers
Life Goals Purmerend
pauline.sepers@stichtinglifegoals.nl
Sandra Bos
Life Goals Smallingerland
s.bos@sportbedrijf-drachten.nl
Barry Molenaar
Life Goals Utrecht
barry.molenaar@legerdesheils.nl
Ate Brouwer
Life Goals Veenendaal
ate.brouwer@sportserviceveenendaal.nl
Suzanne van Reij
Life Goals Vlaardingen
suzanne@stichtingvib.nl
Michel Hofstede
Life Goals Zeist
michel.hofstede@stichtinglifegoals.nl

Partners

Life Goals Nederland wordt ondersteund door:

Meer informatie over Stichting Life Goals Nederland

Meer informatie over Stichting Life Goals Nederland